Oura Sunrise 15 House By Stay Ici

  • Wi-Fi
  • Вихід на пляж
  • Аквапарк
  • Кондиціонер
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

З Oura Sunrise 15 House By Stay Ici Albufeira можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Santa Eulalia, за 5 хвилини пішки. Апартаменти розташовані на відстані 4.5 км від залізничного вокзалу Albufeira та в межах 5 хвилин пішої прогулянки від автовокзалу Pedra dos Bicos.

Якщо вас приваблюють віндсерфінг, прогулянки на конях і їзда на велосипеді, що пропонує це помешкання, неодмінно припадуть вам до душі. В апартаментах є сонячна тераса, що забезпечує оптимальний комфорт.

Для більшого комфорту в Oura Sunrise 15 House By Stay Ici є повністю обладнана кухня з посудомийною машиною.

Пляж Бельярукаш за 10 хвилин їзди і Район Стрип в Албуфейрі поблизу апартаментів. Помешкання розташоване у старій частині Албуфейри. Пляж Фалезія також знаходиться на відстані 4.8 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Oura Sunrise 15 House By Stay Ici Албуфейра
2 Bed Appartment, Close To The Beach
Ціна лише для моб. пристроїв

2 Bed Appartment, Close To The Beach

9.4
Блискуче 9 відгуків
78 м від помешкання
Bicos Beach Apartments By Albufeira Rental
Ціна лише для моб. пристроїв

Bicos Beach Apartments By Albufeira Rental

7.6
Добре 58 відгуків
172 м від помешкання
USD 109 USD 98
за ніч
#316 New Town Apartment Nightlife Nearby
Ціна лише для моб. пристроїв

#316 New Town Apartment Nightlife Nearby

6.7
Дуже добре 7 відгуків
189 м від помешкання
USD 71 USD 64
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Дозвілля

    • Віндсерфінг
    • Дайвінг
    • Підводне плавання
    • Веслування на каное
    • Катання на конях
    • Їзда на велосипеді
    • Тенісний корт
    • Боулінг
    • Сквош
    • Риболовля

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Прибирання приміщень
    • Прокат авто

    Відпочинок

    • Вихід на пляж
    • Аквапарк
    • Тераса
    • Сад

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса
    • Садові меблі

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензії177065/AL
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Oura Sunrise 15 House By Stay Ici?
      Так, у квартирі Oura Sunrise 15 House By Stay Ici дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з посудомийною машиною.
    • Квартира Oura Sunrise 15 House By Stay Ici розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Albufeira розташований на відстані 4.5 км від квартири Oura Sunrise 15 House By Stay Ici.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Oura Sunrise 15 House By Stay Ici Албуфейра

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити